Koltuklarınızdaki Yıllarca kullanıla kullanıla içine sinmiş olan tozdan pislikten kokusundan kurtulmak istiyorsanız. Evinize gelen misafiri, televizyon karşısında uyuya kalan eşinizi annenizi çocugunuzu koltuklarda biriken mikroplardan kollamak onları daha hijyenik bir ortamda bulundurmak istiyorsanız uzman personel ve ekipmanlarımızla Çorlu SARAÇ TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak yerinde yıkama yapıyor sizlere bir kaç saat içinde oturulacak halde teslim ediyoruz.

Halı yıkamak uzmanlık işidir. Gelişen teknolojiyle beraber ilkel halı yıkama metotları artık tarihe karıştı. Ama yinede ilkel metotla yıkayan firmalar var. Biz teknoloji ile hijyeni halılarınızla buluşturuyoruz. Bizim için halı demek çocuğunuzun sağlığı demektir. Bu yüzden güçlü ve donanımlı ekipmanlarımız ve elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Temel prensiplerimizden ödün vermeden halınızı halımız gibi yıkıyoruz. Uzman Kadromuz Ve Makinalarımız İle Yerinde Yıkama Yapıyoruz.

Kilim, el dokuması ve çeşitli markalardaki halılarınızı uygun ürünler ile yıkama olanaklarımız mevcuttur. Sağlığınızı Çocuğunuzu Kesenizi Düşünüyorsanız Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz

herekehaliyikama-horz